Warsztaty na temat „Samotności”. Stowarzyszenie Wsparcie wyjeżdża do Jaszczurowa

warsztatysamotnosc

Przedstawiciele Stowarzyszenia WSPARCIE pojawili się w Jaszczurowie, gdzie odbyły się bardzo interesujące warsztaty na temat „Samotności”. Spotkanie poprowadziła certyfikowana terapeuta Monika Wróbel, która przygotowała szczególnie wartościowe i związane z problemami naszych członków zajęcia, które trwały łącznie 12 godzin.

Nasza społeczność bardzo chętnie uczestniczyła w zaproponowanych zajęciach tematycznych, bo w dzisiejszych czasach bardzo łatwo popaść w samotność. Każdego dnia jesteśmy otoczeni gromadą ludzi, ale nie zawsze potrafimy skorzystać z ich ciepła i pomocy. Musimy pamiętać, że każdy człowiek może okazać nam wsparcie i nawet w najtrudniejszych chwilach wymagających stawienia czoła przeciwnościom nie powinniśmy się odwracać od innych

Oprócz niezwykle ciekawych warsztatów wraz z częścią szkoleniową, mogliśmy aktywnie spędzać czas w gronie uczestników. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, przepyszne jedzenie i obecność wielu wartościowych osób. To jedno bardzo przydatne szkolenie, które na trwałe wpisze się w naszej pamięci.