Obóz terapeutyczny w miejscowości Sielpia – 2017.

W dniach 7-21 lipca w miejscowości Sielpia przedstawiciele Stowarzyszenia Wsparcie przebywali na obozie terapeutycznym. W ramach zajęć certyfikowany instruktor terapii Gustaw Bujanowicz przeprowadził 60 godzin zajęć terapeutycznych.

Tematem przewodnim wyjazdu było: „Doskonalenie umiejętności i zachowań społecznych. Samopoznanie, praca nad rozumieniem i stabilizacją poczucia własnej wartości.”

Członkowie naszego stowarzyszenia wrócili do domów pełni energii, ponieważ wyjazd pozwolił nam odpocząć od codziennych trudów, a jednocześnie przepracowane zajęcia pomogły lepiej zrozumieć siebie, swoją wartość i przygotować się na nadciągające wyzwania. To był bardzo dobrze przepracowany obóz terapeutyczny, podczas którego nie tylko mogliśmy doskonalić swoje umiejętności.

Jednocześnie pamiętamy o istocie wspólnej pracy oraz budowania relacji w zespole, więc podczas wyjazdu zadbaliśmy o liczne atrakcje:

Zorganizowano wycieczkę do miejscowości Chęciny w której zwiedzono Zamek Królewski, w miejscowości Podzamcze Chęcińskie zwiedzono Centrum Leonarda da Vinci, w miejscowości Tokarnia – Muzeum Wsi Kieleckiej, miejscowość Kielce – Rezerwat geologiczny Kadzielnia oraz w miejscowości Zagnańsk – Dąb Bartek. Byliśmy na koncercie Natalii Szreder i na zakończenie obozu dotarliśmy do Piekła.

Zainteresowanych zapraszamy na obszerną fotorelację.