Dzień Dziecka oraz Organizacji Pozarządowych w Mysłowicach

Mysłowiczanie kolejny raz nie zawiedli. Mieszkańcy naszego miasta pojawili się w Parku Słupna, gdzie całe rodziny uczestniczyły w obchodach Dnia Dziecka oraz Organizacji Pozarządowych.

Zainteresowani brali udział w wielu przygotowanych atrakcjach, najmłodsi uczestniczyli w różnych grach, zabawach, wygrywali nagrody, a na scenie wystąpił zespół Roko i Colino, z którym dzieci tańczyły oraz śpiewały. Na imprezie nie zabrakło również rozśpiewanych Seniorek oraz młodych wokalistów z Mysłowickiego Centrum Kultury, a w dodatku wydarzenie było dobrym momentem na przedstawienie laureatów konkursu plastycznego oraz poetyckiego. Jednocześnie Mysłowiczanie mogli poznać wiele interesujących faktów dotyczących licznych Organizacji Pozarządowych, które aktywnie działają w naszym mieście.

Nasze Stowarzyszenie z wielką przyjemnością uczestniczyło w zabawię i dziękujemy wszystkim zgromadzonym za aktywne uczestnictwo w najróżniejszych aktywnościach! To była kolejna dobrze zorganizowana impreza w Mysłowicach, która nie udałaby się bez tak fantastycznych mieszkańców.