Dzień Dziecka i Organizacji Pozarządowych.

Eksplozja kolorów w Parku Słupna. Mysłowiczanie kolejny raz nie zawiedli. Mieszkańcy naszego miasta pojawili się w Parku Słupna 1 czerwca 2019 roku, gdzie całe rodziny uczestniczyły w obchodach Dnia Dziecka oraz Organizacji Pozarządowych. Zabawa polegająca na jednoczesnym wyrzuceniu proszków różnokolorowych, rozkręciła całą publiczność na całego.

Zainteresowani brali udział w wielu przygotowanych atrakcjach, najmłodsi uczestniczyli w różnych grach, zabawach, wygrywali nagrody.  Na imprezie nie zabrakło dmuchańców, parku linowego również pokazów tańca  Stage Art Dance Studio, Studia Tańca Ifly oraz Sekcji ” Wokół baletu i standardów”. Jednocześnie Mysłowiczanie mogli poznać wiele interesujących faktów dotyczących licznych Organizacji Pozarządowych, które aktywnie działają w naszym mieście.

Nasze Stowarzyszenie z wielką przyjemnością uczestniczyło w zabawię i dziękujemy wszystkim zgromadzonym za aktywne uczestnictwo w najróżniejszych aktywnościach! To była kolejna dobrze zorganizowana impreza w Mysłowicach, która nie udałaby się bez tak fantastycznych mieszkańców.