Aktywny urlop – członkowie Stowarzyszenia Wsparcie w Antoninie

Członkowie Stowarzyszenia Wsparcie w dniach 13-26 lipca wyjechali na obóz terapeutyczny, który odbył się w Antoninie (niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego). Przedstawiciele Stowarzyszenia spędzili dwa tygodnie bardzo pracowicie, ponieważ podczas wyjazdu uczestniczyli w 60 godzinach zaplanowanych sesji terapeutycznych z certyfikowaną terapeutką Gustawem Bujanowicz.

Podczas wspólnych spotkań, członkowie Wsparcia budowali wspólną więź, rozwijali swoje umiejętności interpersonalne oraz uczyli się rozwiązywać problemy. Tematem przewodnim wyjazdu było radzenie sobie w świecie emocji.

Oczywiście członkowie Stowarzyszenia brali również udział w wielu aktywnościach fizycznych – przeciąganie liny, gry sportowe, czy też specjalne konkursy pomogły nam się odprężyć i pozwoliły się dobrze zabawić. Wspólne spędzanie czasu jest bardzo ważne dla wszystkich członków naszej organizacji.

Interesującym doświadczeniem dla uczestników był bez wątpienia przelot balonem, zwiedzanie Pałacu Radziwiłów oraz odwiedziny w rezerwacie przyrody Wydymacz. Wycieczka do Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Przygodzic.

Były to bardzo pracowite dwa tygodnie, ale wszyscy przedstawiciele naszego Stowarzyszenia wrócili do domu z dużą dawką energii i bardzo pozytywnie nastawieni do życia – co jest najważniejsze w aktywnym odpoczynku!